Changes

Jump to: navigation, search

Installation/pl

51 bytes added, 20:13, 23 December 2008
m
Windows, BSD, MacOs, Solaris: following changes on english page
==Windows, BSD, MacOs, Solaris==
Jeśli chcesz zainstalować GRAMPSa pod systemem Windows, zobacz artukuł [[Windows installer|Instalacja pod Windows]]. Jeśli ten instalator nie jest w najnowszej wersji, to niestety, ale musisz poczekać, aż nowa wersja zostanie wypuszczona.
===Windows===
Jeśli chcesz zainstalować GRAMPSa pod systemem Windows, zobacz artykuł [[Windows installer|Instalacja pod Windows]]. Jeśli ten instalator nie jest w najnowszej wersji, to niestety, ale musisz poczekać, aż nowa wersja zostanie wypuszczona.
 
===Mac OS===
Dla systemu MacOSX, zarówno [http://finkproject.org projekt Fink] oraz [http://macports.org MacPorts] posiadają Gramps jako pakiet gotowy do instalacji. Fink aktualnie posiada dostępne '''bardzo''' stare wersje w bazie [http://pdb.finkproject.org/pdb/package.php/gramps# pakietów]. Szczegółowe instrukcje jak zainstalować pakiet korzystając z dowolnego z tych systemów znajdują się w artykule [[Mac_OS_X|Instalacja z kodu źródłowego w Mac OS X]]
===BSD oraz Solaris===
Dla BSD oraz Solarisa instrukcje, jak zainstalować znajdują się poniżej (są to jednak instrukcje eksperymentalne). Dla FreeBSD użyj portu [http://portsmon.freebsd.org/portoverview.py?category=science&portname=gramps /usr/ports/science/gramps].
481
edits

Navigation menu